Завантаження…
Завантаження…
Завантаження…
ОТГ
Сьогодні, 5–го січня у приміщенні Підгородненського будинку культури відбулося новорічне свято для дітей...

Новий рік - найулюбленіше свято за календарем. Це свято, яке поєднує минуле і майбутнє, воно завжди сповнене вірою надією та любов’ю.
Сьогодні, 5–го січня у приміщенні Підгородненського міського будинку культури ім.Т.Г.Шевченко відбулося новорічне свято для дітей.
Присутніх чекала святкова програма за участю улюблених Діда Мороза та Снігуроньки. Вони провели різноманітні ігри, конкурси, новорічні хороводи навколо прикрашеної ялинки, які викликали у дітей багато приємних емоцій та усмішок . Вони із задоволенням співали, танцювали та веселилися.
Також на святі виступили колективи: Народний фольклорно-етнографічний гурт "Криниця" та колектив-супутник "Криниченька", а також Народний ансамбль української пісні "Журавка" та Народний ансамбль "Чорнобриці".
Бажаємо усім веселих різдвяних свят!
Ангеліна Овсієнко
Сьогодні, 26 березня у Підгородному на вулиці Шосейній сталася смертельна ДТП. Там Audi збив жінку.
У тяжкий для України час багато людей у Підгородненській громаді потребують допомоги та підтримки, а саме люди з інвалідністю, люди похилого віку тощо.
У Підгородному для інформування мешканців про сигнали тривоги створено офіційні канали у Telegram та Viber. Побачивши повідомлення, необхідно негайно перейти в укриття.