Dark Mode
  • понеділок, 15 Липня 2024

Цей день в Дніпропетровській області був спокійним

Цей день в Дніпропетровській області був спокійним

У Дніпропетровській області день був спокійним, проникнення окупантів на територію не зафіксовано. Регіон забезпечений всім необхідним. Про це під час брифінгу повідомив голова Дніпропетровської ОДА, керівник Ради оборони Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

 

«Хочу повідомити про важливе рішення. Першим заступником голови військово-цивільної адміністрації Кривого Рогу призначений генерал-лейтенант Олександр Красноок. Це необхідно для посилення обороноздатності міста та регіону в цілому. Він військовий із досвідом і вже приступає до виконання своїх обов’язків», – зазначив Валентин Резніченко.

 

Очільник області додав, що харчові підприємства регіону працюють стабільно. Є продукти, питна вода, товари першої необхідності. Працюють магазини, аптеки, заправки. Постачання світла, газу, води – без перебоїв.

 

Валентин Резніченко нагадав про необхідність дотримання комендантської години – з 20:00 до 6:00. У цей час заборонено виходити на вулицю та в громадські місця без спеціальних перепусток.

 

 

 

 

коментар / Reply From