Завантаження…
Завантаження…
Завантаження…
Регіон
За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з понеділка, 18 жовтня, Дніпропетровська область, переходить в "червону" карантинну зону разом з ще трьома областями.

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з понеділка, 18 жовтня, Дніпропетровська область, переходить в "червону" карантинну зону разом з ще трьома областями.
З понеділка, 18 жовтня, Дніпропетровська область, переходить в "червону" карантинну зону. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов на своїй сторінці в Facebook.
Зміни вступлять в силу 18 жовтня в 00:00. За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, крім Дніпропетровської в "червону" зону потраплять також Донецька, Запорізька та Одеська області.
Згідно МОЗ, в областях, які потрапили в "червону" зону повинні діяти такі обмеження. Забороняється:

У Новоселівці на Дніпропетровщині загинула 47-річна місцева жителька. Вона сама взяла в руки касетний боєприпас.
Ситуація по всім напрямкам в Дніпропетровській області контрольована. Входу ворожих військ на територію регіону не зафіксовано. Проте вночі був обстріл Синельниківського району. Про це на брифінгу в Дніпропетровській ОВА розповів голова обласної ради, заступник голови Ради оборони області Микола Лукашук.
Окупанти обстріляли один з населених пунктів Криворізького району на Дніпропетровщині. Про це в понеділок, 4 квітня, повідомив голова Дніпропетровської облради, заступник керівника ради оборони регіону Микола Лукашук на своїй сторінці у Facebook.